Ženské strašidelné výrobky

FAKTOVÁ KONTROLA: Bola žena zatknutá za to, že „vyskúšala tampóny a hygienické vložky v uličke pre ženskú starostlivosť“ Walmartovej?

Nárok:Vo Walmarte bola zatknutá žena za to, že „vyskúšala tampóny a hygienické vložky v uličke pre ženskú starostlivosť“.NEPRAVDA

Príklad: [ Zhromaždené prostredníctvom e-mailu, október 2015 ]

Našiel som túto stránku .. a nemohol som uveriť článku, keď som si ho prečítal .. môžete to prosím skontrolovať?

Počiatky:13. októbra 2015 webová stránka Teraz8Novinky zverejnil an článok s názvom „Žena uväznená vo Walmarte za vyskúšanie tampónov v uličke pre ženskú starostlivosť, ktorá sa začala:

44-ročná žena z Arkansasu je teraz za mrežami po tom, čo ju zamestnanci Walmartu našli v uličke pre starostlivosť o ženy tampóny a hygienické vložky. Cheryl Woolery, obyvateľku mesta Springdale v Arkansase, vyviedli z obchodu v putách po tom, čo sa jej odporné zatknutie zmenilo na krvavý neporiadok. Očití svedkovia hovoria, že Woolery v pondelok vstúpil do obchodu Walmart a obrátil sa na zákaznícky servis so žiadosťou o návrat. Woolery sa sťažovala, že Tampax ‘Lites’ spôsobili jej „únik“ a kartónový aplikátor bol pre jej „woowoo“ príliš „drsný“ a chcela ich vymeniť za niečo iné.

Teraz8Novinky nezahŕňa vylúčenie zodpovednosti, ktoré označuje jeho obsah ako falošné správy, a jeho usporiadanie by sa dalo ľahko zameniť za rozloženie regionálneho spravodajského partnera. Táto webová stránka však bola zdrojom mnohých neobvyklých sfalšovaných tvrdení. Len v júli 2015 stránka rozšírila vykonštruovaný príbeh o mužovi, ktorý bol údajne zatknutý za sex s sviňa v kúpeľni Walmart, ďalší tvrdiaci potratil plody boli použité pri výrobe Chicken McNuggets a tretina to nepravdivo uviedla banány z Walmartu boli napadnuté parazitickými červami.

Hrnček, ktorý stránka použila (údajne urobený po zatknutí 12. októbra 2015), sa navyše objavil v galérii vtipných fotografií zo zatknutia na Dymiaca pištoľ . Zobrazená osoba nebola pomenovaná, ale fotografia pochádza minimálne z augusta 2010.

Naposledy aktualizovaný:16. októbra 2015

Pôvodne publikované:16. októbra 2015