Vyznala Allison Macková, že predala deti Rothschildom a Clintonovi?

Obrázok prostredníctvom Tinseltown / Shutterstock.com

Nárokovať

Herečka Allison Mack sa priznala, že predala deti Rothschildovcom a Clintonovcom.

Hodnotenie

Falošné Falošné O tomto hodnotení

Pôvod

V apríli 2018 herečka Allison Mack - známa predovšetkým vďaka úlohe Chloe Sullivan v seriáli Smallville televízny seriál, ktorý prebiehal od roku 2001 do roku 2011 - bol zatknutý a obvinený z obvinenia z obchodovania s ľuďmi:

Mackovo zatknutie súvisí s jej údajným zapojením do organizácie s názvom Nxivm (vyslovuje sa NEX-ium), skupiny, ktorá tvrdila, že je svojpomocným programom, ale v skutočnosti išlo o pyramídovú hru, v ktorej boli niektorí regrúti vykorisťovaní „sexuálne aj sexuálne“. za ich prácu v prospech obžalovaných, “uvádza americký právnik Richard P. Donoghue.Obvinený bol aj zakladateľ spoločnosti Nxivm Keith Raniere, v rámci skupiny tiež známy ako Vanguard.
'Ako je uvedené v obžalobe, Allison Mack naverbovala ženy, aby sa pripojili k skupine údajne mentoriek, ktorú v skutočnosti vytvoril a viedol Keith Raniere,' uviedol Donoghue.

Úradníci tvrdia, že spoločnosť Nxivm so sídlom v Albany v New Yorku nabáda nováčikov, aby platili tisíce dolárov za to, aby sa kurzy rozšírili v radoch organizácie a verbovali ďalších, aby robili to isté.
Úradníci tvrdia, že Mack (35) je spolutvorcom programu v rámci Nxivm s názvom Zdroj, ktorý bol zameraný na hercov.

Obvinenia Macka a Raniereho vychádzajú z toho, čo úradníci tvrdia, že boli aktivity, ktoré sa uskutočnili v rámci tajnej spoločnosti v rámci Nxivm s názvom „DOS“, v rámci ktorej ženy verbovali ostatných pod falošnou zámienkou na vykonávanie sexuálnych činov. Raniere bol jediným mužom v systéme DOS a vodcom.

Mack je obviňovaný dvoma nemenovanými ženami, ktoré sú v oficiálnych dokumentoch označené ako Jane does 1 and 2, z toho, že priamo alebo implicitne požadovali od nich sexuálne aktivity s Raniere.

Mack údajne dostal od Raniere finančné a ďalšie výhody výmenou za spoluprácu žien s ich požiadavkami.

29. apríla 2018 uverejnila webová stránka Your News Wire článok titulok : Hviezda „Smallville“ priznáva, že predala deti Rothschildom a Clintonovi, s úvodnou vetou, ktorá vyhlásila hviezdu „„ Smallville “Allison Mack, priznala, že počas svojho detského sexuálneho kultu predala deti Rothschildovcom a Clintonovcom.“

Slová a frázy ako „detský sexuálny kult“, „Rothschildovci“ a „Clintonovci“ odrážajú dezinformačný súbor. Avšak v texte nasledujúceho článku Your News Wire nijako necitoval, nezdokumentoval a dokonca ani neodkazoval na žiadne také „vyznanie“ od Macka. V článku sa uviedli iba okrajové tangenciálne obchodné väzby medzi osobami údajne zapojenými do prípadu obchodovania so sexom a rodinami Clintonových a Rothschildovcov:

Ďalším dôležitým aspektom tohto prípadu, ktorý sa do veľkej miery prehliadol, sú súvislosti, ktoré má táto organizácia k osobnostiam na vysokej úrovni v politike a finančníctve. Organizácia fungovala podobne ako pyramídová hra a od svojich členov vyberala pravidelné poplatky. Väčšina prostriedkov, viac ako 150 miliónov dolárov, však pochádzala z trustových fondov dedičiek Seagram, Sary a Clare Bronfman.

Ich spolupráca s Raniere sa začala v roku 2002 a bola veľmi verejná a kontroverzná, keď sa ostatní členovia rodiny Bronfmanovcov dištancovali od sestier v tlači. Rodina Bronfmanovcov má veľmi úzke väzby na bankovú dynastiu Rothschildovcov, pričom členovia oboch rodín patria do mnohých rovnakých spoločností vrátane ich spoločnej finančnej firmy Bronfman & Rothschild.

Okrem toho sú najmenej traja vysoko postavení členovia organizácie, vrátane Nancy Salzman a sestier Bronfmanových, členmi nadácie Billa Clintona, Clintonovej globálnej iniciatívy, ktorá vyžaduje ročný členský príspevok vo výške 15 000 dolárov.

Allison Mack sa „nepriznala“ k tomu, že predala deti Rothschildovcom a Clintonovcom, ani doteraz žiadne legitímne správy o prípade neuviedli, že došlo k obchodovaniu s deťmi (a nie s dospelými) sexom. Tvrdenie Macka o „priznaní“ vzniklo výlučne zVaša správa, falošná spravodajská stránka so sklonom k ​​publikovaniu prehnaných a vymyslených článkov o clickbaite obsahujúcich pedofíliu.

Skutočné obvinenia vznesené proti Mackovi v danom prípade je možné sledovať tu :