Vyšiel Colton Underwood, bývalý „bakalár“, ako gay?

V rozhovore pre Dobré ráno v Amerike 14. apríla 2021 vyšla ako gay bývalá bakalárska hviezda Colton Underwood.

Obrázok prostredníctvom humánnej spoločnosti v San Diegu / Flickr

Nárokovať

V rozhovore na tému „Dobré ráno v Amerike“ 14. apríla 2021 vyšla ako gay bývalá hviezda „bakalárskeho“ titulu Colton Underwood.

Hodnotenie

Pravdaže Pravdaže O tomto hodnotení

Pôvod

V rozhovor s Robinom Robertsom v relácii „Dobré ráno v Amerike“ vyšiel ako homosexuál bývalá „bakalárska“ hviezda Colton Underwood s tým, že bol „najšťastnejším a najzdravším“, aký kedy bol.

Rozhovor sa vysielal ráno 14. apríla 2021 a čoskoro sa stal internetovým. Jeho klip môžete vidieť nižšie:

V rozhovore povedal:

Je zrejmé, že tento rok bol pre veľa ľudí veľa a pravdepodobne to prinútilo veľa ľudí, aby sa pozreli do zrkadla a prišli na to, kto sú a z čoho utekali alebo čo vo svojom živote odkladali. . Pre mňa som už dávno behal sám pred sebou a dlho som sa nenávidel a som gay. Začiatkom tohto roka som sa s tým zmieril a spracovávam to. Ďalším krokom v tomto všetkom bolo informovanie ľudí. Stále som nervózny, ale bola to cesta určite.

Roberts sa ho opýtal, čo mu dalo odvahu vyjsť, a povedal:

V L.A. nastal okamih, keď som sa zobudil a nemyslel som si, že sa zobudím. Nemal som úmysly prebudiť sa a urobil som to. A myslím si, že pre mňa to bolo moje budenie, že: ‚Toto je váš život. Vezmite späť kontrolu. “Myslím si, že ohliadnuť sa ešte ďalej je ... dokonca len samovražedné myšlienky a jazdiť autom blízko útesu, napríklad:„ Ach, ak to ide z útesu, nie je to až taká veľká dohoda. “Nechcem Už to necítim.

Underwood získal dôležitosť ako súťažiaci v reality šou „The Bachelorette“ v roku 2018 a v roku 2019 sa pre svoju 23. sezónu stal „The Bachelor“. V tom období bol ťažko predávaný ako panenský a počas tejto sezóny sa stretol so svojou vtedajšou priateľkou Cassie Randolphovou. Rozišli sa 2020 a Randolph podal na Underwoodovú súdny príkaz a policajné oznámenie, pričom ho obvinil z prenasledovania a obťažovania a uviedol, že na jej auto nasadil sledovacie zariadenie. Neskôr požiadala o zastavenie policajného vyšetrovania a súdny zákaz stiahla.

Underwood sa jej v rozhovore ospravedlnil tiež a povedal: „Chcel by som povedať prepáč, ako sa veci skončili. Pokazil som to, urobil som veľa zlých rozhodnutí. “

Vzhľadom na to, že tento rozhovor je k dispozícii a je silne medializovaný, hodnotíme toto tvrdenie ako „pravdivé“.