Ukazujú videá TikTok, že McDonald’s predáva narodeninové torty?

mcdonalds narodeninové torty mrazená čokoláda ronald mcdonald mcdonald mcdonald

Obrázok cez TikTokNárokovať

McDonald's predáva čokoládové a vanilkové narodeninové torty v plnej veľkosti.

Hodnotenie

Pravdaže Pravdaže O tomto hodnotení

Pôvod

Minimálne začiatkom roku 2021 sa zdá, že videá TikTok ukazujú zákazníkov McDonald’s nákup Čokoládové a vanilkové narodeninové torty za 9 dolárov. V strede koláčov bol obraz a žonglovanie s Ronaldom McDonaldom .

@ kayrock93

Pridajte komentár, ak ste o tom nevedeli! #fyp #foryoupage #mcdonalds #mcdonaldscake #foodhacks #viral

♬ originálny zvuk - Kayleigh Weeks

Používateľ TikTok @williejtheartist išiel do McDonald’s aby som zistil, či sú koláče skutočné. Odišiel s prázdnymi rukami a zverejnil „klamstvo a klamstvo“ v domnení, že koláče sú podvod. Jeho video bolo videné takmer 13 miliónov krát.Koláče sú však skutočné a videá boli legitímne. McDonald’s predáva v obmedzenom množstve mrazenú čokoládu a vanilkové narodeninové koláče.

Niektoré videá uvádzali zamestnancov spoločnosti McDonald’s v mraziacich boxoch predvádzať tortové boxy . V rámčekoch bolo napísané: „Žonglovanie s narodeninovým dortom Ronalda Whitea.“ Podľa dátumov spotreby viditeľné na niekoľkých videách sa zdá, že mrazené koláče vydržali niekoľko týždňov.

Narodeninové torty McDonald’s vám môžu pripomenúť spomienky na detské narodeninové oslavy z80. rokya 90. roky. V tom čase spoločnosť inzerované jeho strany v televízii:

V jednom TikToku video , vtipkovali komentátori, že mrazený koláč vyzeral „akoby bol vyrobený v 90. rokoch.“

Jeden komentár s viac ako 76 000 lajkmi znel: „Je to 9 dolárov, pretože sa to snažia predať od roku 1983.“

Používateľ TikTok @thesirenxx povedal: „Pamätal si niekto iný na narodeninové oslavy v McDonald’s alebo som to bol iba ja? Poskytli tortu a balóny. “

Na webe spoločnosti sa nám nepodarilo nájsť stránku s narodeninovými tortami McDonald’s. Stránka „PlayPlace & Parties“ spomínané koláče:

Privedieš deti. Prinesieme večierok.

Zábavná pre deti a bez stresu pre vás, organizujeme večierky, na ktorých bude veda. Ak sa chcete dozvedieť viac o šťastných jedlách, tortách, dekoráciách a oslavách, jednoducho sa obráťte na miestneho manažéra spoločnosti McDonald’s. Vyberte si miesto McDonald’s s vnútorným alebo vonkajším PlayPlace pre ešte väčšiu zábavu!

Nájdite vo svojom okolí McDonald’s a začnite večierok.

Niekoľko používateľov TikToku v komentároch uviedlo, že koláče sa niekedy používali aj na narodeniny zamestnancov.

Množstvo ďalších videí obsahovalo zákazníkov, ktorí kupovali koláče a otváranie krabíc . Iní ukazovali ľudí pýtanie sa otázok o ich dostupnosti a ochutnať ich s rodinou .

@ kayrock93

Tu je test chuti. 🤪 #fyp #foryoupage #viral #mcdonalds # torta

♬ originálny zvuk - Kayleigh Weeks

Oslovili sme niekoľko reštaurácií McDonald’s, aby sme sa informovali o dostupnosti. Zamestnanci uviedli, že v tom čase nemali v mrazničkách žiadne koláče. Povedali nám, že všetko závisí od toho, či ich distribútor pošle nejaké zásoby. Koláče môžu byť tiež ťažšie dostupné kvôli trendu TikTok.

Spoločnosť McDonald’s sme kontaktovali aj prostredníctvom ich podnikovej webovej stránky. Potvrdili nám, že torty si môžu objednať majitelia a prevádzkovatelia reštaurácií. Dodávajú sa „priamo z miestneho distribučného centra pre špeciálne príležitosti - ako sú narodeniny zamestnancov alebo zákazníkov, promócie alebo iné oslavy.“ Povedali, že „niektoré reštaurácie sa môžu rozhodnúť, že zákazníkom ponúknu koláče, ale to je výnimka, nie pravidlo. Torty nie sú v oficiálnom menu a nie sú k dispozícii na všetkých miestach. “

V máji 2020 pobočky McDonald’s v Chorvátsku doručené narodeninové torty deťom v ich domovoch. Tvar a textúra koláča boli odlišné od tých, ktoré sa predávajú v Spojených štátoch. Večery v reštauráciách boli zrušené kvôli pandémii COVID-19.

Keď už hovoríme o oslavách narodenín doma, spoločnosť má aj pre to niečo špeciálne. „Od hostenia minulých narodenín v McDonald’s PlayPlaces po pomoc s virtuálnymi večierkami počas pandémie s nami Balík narodeninových osláv doma , boli sme tam, aby sme pomohli rodinám osláviť tieto špeciálne chvíle, “povedal nám McDonald’s.

„McDonald’s vždy zákazníkom poskytuje malé chvíle radosti - a to zahŕňa aj narodeninové oslavy.“

Našli sme tiež informácie o ďalších druhoch koláčov McDonald’s, ktoré sú k dispozícii v plátkoch, vo vybraných krajinách po celom svete. Zahŕňali čokoládový kávový koláč , zamatovo červený koláč , koláč s citrónovým bochníkom , tvarohový koláč dulce de leche , škoricový mrkvový koláč a čučoriedkový tvarohový koláč .