Učiteľ vysoko na pervitíne bol nahý v triede a pohrýzol dvoch študentov?

Nárokovať

Učiteľka bola zatknutá po tom, čo vyzliekla nahé a uhryzla dvoch študentov, keď bola vysoko na pervitíne.

Hodnotenie

Falošné Falošné O tomto hodnotení

Pôvod

5. decembra 2018 notoricky známa webová stránka s nevyžiadanými správami Svetová denná správa (WNDR) zverejnil článok o učiteľke, ktorá bola uväznená v americkom štáte Olympia vo Washingtone po tom, čo sa vyzliekla a kousla dvoch svojich študentov, zatiaľ čo bola vysoko na pervitíne:

Olympia, Washington | Učiteľku základnej školy dnes ráno zatkli po tom, čo jej „zlý výlet“ s drogami spôsobil, že sa v triede vyzliekla a fyzicky napadla svojich študentov 4. ročníka, pričom dvoch z nich vážne pohryzla a ďalších šesť zranila.Podľa policajného oddelenia v Olympii bola 37-ročná Laura Jamesová „viditeľne intoxikovaná a chovala sa nepravidelne“, keď sa dnes ráno objavila v práci.

Toto nebola skutočná správa.

Svetová denná správa je zábavná webová stránka s dlhouhistóriazverejňovania dezinformácií. Zrieknutie sa zodpovednosti stránky uvádza, že jej obsah má fiktívnu povahu: „World News Daily Report preberá všetku zodpovednosť za satirickú povahu jej článkov a za fiktívnu povahu ich obsahu. Všetky postavy objavujúce sa v článkoch na tejto webovej stránke - aj tie, ktoré vychádzajú zo skutočných ľudí - sú úplne vymyslené a akákoľvek podobnosť medzi nimi a akoukoľvek živou, mŕtvou alebo nemŕtvou osobou je čisto zázrakom. “

Veľa z obsahu na Svetová denná správa je sprevádzaná nesúvisiacimi, nesúvisiacimi fotografiami. V tomto prípade príbeh obsahoval mugshot ženy, ktorá bola zatknutý v Mundelein v štáte Illinois, v súvislosti s krádežou a držaním drog v auguste 2017.