Štáty súhlasili s implementáciou nariadenia „Maximálne dve domáce zvieratá“

Nárokovať

Tri štáty zaviedli maximálnu vyhlášku pre dve domáce zvieratá, ktorá obyvateľov prinútila zvoliť si, ktoré domáce zvieratá musia odovzdať.PríkladČítal som iba toto: Obyvatelia viacerých štátov budú požiadaní, aby odovzdali svoje „tretie zvieratko“ Humánnej spoločnosti, aby dodržiavali novo prijatý predpis. Vyhlášku tento týždeň oficiálne prijali štátni politici v Texase, Arizone a Missouri. Podľa štatistík zhromaždených a zverejnených The Humane Society of the USA došlo v posledných 2 rokoch k prudkému nárastu počtu opustených zvierat v Texase, Arizone a Missouri. Môže to byť pravda? Tu v Spojených štátoch amerických?Zhromaždené prostredníctvom e-mailu, máj 2016

Hodnotenie

Falošné Falošné O tomto hodnotení

Pôvod

6. mája 2016, webová stránka Súvisiace mediálne pokrytie zverejnil an článok správy, že tri štáty implementovali rozsiahly zákon o dvoch domácich miláčikoch na domácnosť:

Obyvatelia viacerých štátov budú požiadaní, aby odovzdali svoje „tretie zvieratko“ Humánnej spoločnosti, aby zostali v súlade s novo prijatým nariadením.

Vyhlášku tento týždeň oficiálne prijali štátni politici v Texase, Arizone a Missouri. Podľa štatistík zhromaždených a zverejnených The Humane Society of the USA došlo v posledných 2 rokoch k prudkému nárastu počtu opustených zvierat v Texase, Arizone a Missouri.Zástupcovia štátov z Texasu, Arizony a Missouri dúfajú, že toto nové nariadenie drasticky zníži počet opustených domácich miláčikov v ich príslušných štátoch.

S blížiacim sa dátumom dodržiavania 3. septembra 2017 štátni úradníci žiadajú dotknutých majiteľov domácich miláčikov, aby začali premýšľať o tom, ktoré 2 zvieratá si prajú pokračovať v bývaní.

Na tvrdení nie je nič pravdy, jeden z niekoľkých hoaxov založených na vyhláškach, ktorý rozšíril Súvisiace mediálne pokrytie . Zatiaľ čo niektoré falošné spravodajské weby sa obmedzovali na „satirické“ položky (tiež známe akofalošné správy) obsahujú oznámenia o vylúčení zodpovednosti týkajúce sa ich vykonštruovaného obsahu, táto konkrétna stránka žiadne takéto poradenstvo neposkytuje. Každá stránka obsahuje odkaz „O nás“, tieto odkazy však nie sú funkčné.

Súvisiace mediálne pokrytie bol zaregistrovaný dňa 18. februára 2016 a nejde o oficiálnu spravodajskú stránku, a to napriek jej čiastočne legitímnemu vzhľadu. Stránka tiež rozšírila vykonštruované tvrdenie o motorke zákaz vychádzania v marci 2016 a ďalší o správe potravín a liečive-džúszákaz.