Reklamácia tvrdí, že „Skutočný dôvod rozvodu Joela Osteena“

Osoba, človek, dav

Nárokovať

Cieľom inzercie je poskytnúť čitateľom „skutočný dôvod rozvodu Joela Osteena“.

Hodnotenie

Falošné Falošné O tomto hodnotení

Pôvod

Snopes odhaľuje široký rozsah obsahu a online reklamy nie sú výnimkou. Zavádzajúce reklamy často vedú k nejasným webovým serverom, ktoré hostia zdĺhavé články o prezentácii s množstvom stránok. Nazýva sa reklama „arbitráž“. Cieľom inzerenta je zarobiť viac peňazí na reklamách zobrazených na stránkach prezentácie, než koľko stojí zobrazenie pôvodnej reklamy, ktorá ich na to prilákala. Pokojnepodajte nám reklamya nezabudnite priložiť snímku obrazovky s reklamou a odkaz na miesto, kam reklama vedie.

Mohlo by vám byť odpustené, ak ste si mysleli, že kliknutím na odkaz na článok s názvom „skutočný dôvod rozvodu Joela Osteena“ by vás mohlo zaviesť na miesto, ktoré poskytuje informácie o - alebo aspoň spomenutom - známom houstonskom televíznom evanjelistovi. Bohužiaľ by ste sa mýlili:

Namiesto poskytnutia základných informácií o údajnom rozvode Osteenovej sa kliknutím na odkaz dostane čitateľ na 23-stránkovú reklamu zamorenú reklamou článok prezentácie na webe s názvom „Defintion.org“ s názvom „Najneuveriteľnejšie najdrahšie rozvody celebrít“, ktorý obsahuje na titulnej karte fotografiu Osteenovej a jeho manželky.Tou fotografiou je len čas V príbehu sa však objaví Osteen - pravdepodobne preto, že Osteen áno nerozvedený a zostáva ženatý so svojou manželkou, televíznou evanjelistkou Victoriou Osteenovou, ktorú si vzal v roku 1987.

Pretože táto reklama je návnadou a prepínačom, ktorá neposkytuje žiadne informácie o Osteenovi alebo jeho fiktívnom rozvode, hodnotíme súvisiace tvrdenie ako „nepravdivé“.