Prehral DMX tému „Čítanie dúhy“ pre deti?

Čítanie ústrednej piesne Rainbow

Obrázok cez YouTube

Nárokovať

DMX rapovalo nad hlavnou piesňou detskej televízie „Reading Rainbow“.

Hodnotenie

Zmes Zmes O tomto hodnotení Čo je pravda

Hudobník SoundCloud zmiešal existujúcu nahrávku DMX a ústrednú pieseň „Reading Rainbow“.

Čo je falošné

DMX sám nezaznamenal tieto rapy týkajúce sa témy „Reading Rainbow“.Pôvod

9. apríla 2021 fanúšikoviaDMXoplakávalismrťslávneho hudobníka počúvaním niektorých jeho najlepších skladieb, ako sú „Where the Hood At“, „Ruff Ryders 'Anthem“, „X Gon' Give It To Ya“, a podľa niektorých používateľov internetu freestylový rap nad hlavnou piesňou „Reading Rainbow“ (Poznámka: Nasledujúci zvuk obsahuje explicitný jazyk):

Aj keď toto video obsahuje zhluk vokálov DMX a melódiu z „Reading Rainbow“, ikonickej detskej šou z 80. rokov, DMX tento kúsok zvuku nevytvoril.

Zdá sa, že „Reading Rainbow feat. DMX “bol vytvorený okolo roku 2006 internetovým hudobníkom, ktorý sa volá„ Class Propaganda “na SoundCloud.

Triedna propaganda píše : „Niečo, čo som pôvodne dal dohromady v roku 2006 a potom som na to zabudol. Nudil som sa jedného dňa a urobil som to znova pamäťou a nakoniec som to nechal nahrať. Priznávam, je to trochu odfláknuté, ale nudilo ma to a výroba mi netrvala tak dlho. “

Mix je niekedy zdieľaný, akoby obsahoval a spolupráca medzi DMX a „Reading Rainbow“, alebo ktoré zachytáva DMX freestyling nad touto tematickou piesňou , ale táto nahrávka neobsahuje žiadny originálny zvuk z DMX. Tento užívateľ SoundCloud jednoducho vzal klipy zo starých DMX skladieb a potom ich zmiešal do témy „Reading Rainbow“. Zdá sa, že napríklad „To je tá pravá sračka“ a vrčanie, ktoré spúšťajú tento klip, pochádza z DMX „Catz Don’t Know“.