Povedali DMX, že bol ‚podvedený‘ do fajčenia?

Osoba, človek, náhrdelník

Obrázok prostredníctvom Wikipedia

Nárokovať

Video zobrazuje DMX, ktorý hovorí o svojich bojoch so závislosťou, vrátane príbehu o tom, ako vo veku 14 rokov nevedomky fajčil crack.

Hodnotenie

Pravdaže Pravdaže O tomto hodnotení

Pôvod

V apríli 2021 nové spravodajské kanály hlásené že rapper DMX bol hospitalizovaný po infarkte. Aj keď podrobnosti o speváčkinom stave nie sú verejné, veľa predajní špekulovalo, že DMX, vlastným menom Earl Simmons, bol hospitalizovaný po predávkovanie .

Simmonsova rodina povedala v a vyhlásenie :„V piatok večer 2. apríla 2021 bol náš brat, syn, otec a kolega DMX, rodné meno grófa Simmonsa, prijatý do nemocnice White Plains (NY) s vážnymi zdravotnými problémami ... Žiadame vás, aby ste si grófa / DMX a my vo vašich myšlienkach, želaniach a modlitbách a rešpektujte naše súkromie, keď čelíme týmto výzvam. Ďakujem.'

Pretože sa fanúšikovia obávali stavu DMX - povedala to bývalá manažérka Nakia Walker New York Times bol vo „vegetatívnom stave“ - začalo byť virálne video, ktoré údajne ukazovalo, že DMX hovorí o jeho bojoch so závislosťou.

Toto video pochádza z rozhovor DMX darovalo rapperovi Talibovi Kwelimu v šou „Ľudová strana“. Počas tohto rozhovoru DMX uviedol, že jeho boje so závislosťou a crackom sa začali, keď mal 14 rokov, keď nevedomky fajčil tupú marihuanu, ktorá bola prešpikovaná crackom.

Počas toho hovorí DMX rozhovor že vzhliadol k miestnemu rapperovi menom Ready Ron ako k „staršiemu bratovi“. Zatiaľ čo DMX uviedol, že Ready Ron podporil jeho záujem o hudbu, oboznámili ho aj s drogami. Tu je čiastočný prepis rozhovoru s DMX:

Ten chlap Ready Ron, bol pre mňa ako starší brat. Rapoval by a ja by som robil beatbox. Vzhliadal som k nemu ako k staršiemu bratovi ...Tento človek, ktorý ma zoznámil s tým, čo by bolo tou najlepšou časťou môjho života, ktorou by bol rap, ale tiež (nepočuteľné) si myslím, že môj život je požehnaný kliatbou. A prekliatie bolo to ... Nefajčil som cigarety, nefajčil som trávu, neurobil som nič. Myslím, že mám 14 rokov. “

DMX ďalej hovorí o noci, keď on a Ready Ron prepadli lúpež. Keď sa vrátili a začali počítať peniaze, spevák hovorí, že tento človek mu ponúkol zrolovanú tupú. DMX povedal:

... A vrátil sa s tupým zvinutým ... a tupým obišiel okolo ... a ja som tupý udrel ... Nikdy predtým som sa tak necítil, kým ma to naštvalo. Neskôr som zistil, že ten tupý kúsok zašnuroval ... Prečo by ste to robili dieťaťu? Mal asi 30 a vedel, že som k nemu vzhliadla. Prečo by si to robil niekomu, kto sa na teba pozrie? “

Túto celú epizódu Ľudovej strany si môžete pozrieť nižšie: