Povedal Michael Kors „Som unavený z toho, že predstieram, že mám rád černochov“?

Nárokovať

Generálny riaditeľ módy Michael Kors uviedol, že je unavený z „predstierania, že má rád čiernych“.

Hodnotenie

Falošné Falošné O tomto hodnotení

Pôvod

6. januára 2015 web s falošnými správami NahaDaily zverejnil an článok hlásenie, že generálny riaditeľ módy Michael Kors prostredníctvom Twitteru oznámil, že ho už unavuje predstieranie, že má rád černochov:

'Len kvôli predaju musím jednať so ženami ako Nicki Minaj?' Radšej nie. Po tom, čo mi všetci moji fanúšikovia zarobili peniaze, je čestné povedať len čestne a dať im vedieť, ako sa skutočne cítim, “uviedol na svojom twitterovom účte výkonný riaditeľ spoločnosti Michael Kors. Módny priemysel je šokovaný z ofenzívneho vyhlásenia riaditeľa Michaela Kora, keď povedal: „Už ma unavuje predstierať, že mám rád černochov.“

V utorok skoro ráno sa Michael Kors vydal na svoju stránku na twitteri, aby vyjadril svoje skutočné pocity týkajúce sa černochov. Keď vezmeme do úvahy, že každý čierny človek má alebo pozná niekoho, kto má hodinky MK, MK Purse alebo MK prívesok na kľúče, mohlo by to mať vplyv na predaj značky Michael Kors.'Nemôžem žalúdok pomyslieť na to, že moje kabelky Michael Kors sú plnené syntetickými vlasmi, tkať alebo čo ešte majú fanúšikovia.' Povedal Michael Kors.

Tento článok sa rýchlo šíril prostredníctvom stránok sociálnych médií, pričom niektorí čitatelia sa vyhrážali bojkotom značky pre údajné rasistické komentáre generálneho riaditeľa:

Na vyššie citovanom článku nebola pravda. NahaDaily je jedným z mnohých falošných spravodajských serverov na internete a zrieknutie sa zodpovednosti tohto webu poznamenáva, že „NahaDaily je denný satirický spravodajský zdroj. To znamená úplnú fikciu. “