„Potvrdili fámy“ Lily z reklám AT&T?

Napriek klamlivým reklamám nemala Lily z reklám AT&T ATT kontroverzný život v zákulisí.

Obrázok prostredníctvom Manny Carabel / Getty Images

Nárokovať

Milana Vayntrub, herečka, ktorá stvárňuje Lily Adamsovú v televíznych reklamách pre AT&T, konečne potvrdila fámy a odhalili ju, že má kontroverznú časť svojho života, ktorá ohrozuje jej prácu.

Hodnotenie

Falošné Falošné O tomto hodnotení

Pôvod

Už niekoľko rokov šíria online reklamy čudné povesti o herečke, ktorá stvárňuje Lily Adams, postavu z televíznych reklám AT&T. Jej skutočné meno je Milana Vayntrub. Herečka bola online označovaná ako „dievča AT&T“ alebo jednoducho Lily.

Reklama č. 1: „Konečne potvrdzuje fámy“

Jedna reklama znela: „Lily z AT&T konečne potvrdzuje fámy.“ Podľa užitočné a populárne r / savedyouaclick subreddit na Reddite to vyzeralo, že to robí kolá minimálne od roku 2017 :Napriek klamlivým reklamám nemala Lily z reklám AT&T ATT kontroverzný život v zákulisí.

Výsledný 51-stranový príbeh neodhalil nič také. Videli sme podobné zavádzajúce reklamy, ktoré sľubovali „povesti“, ktoré sa „potvrdili“ o hollywoodskych hercochTom Selleck,Jennifer AnistonaSandra Bullock.

Reklama č. 2: „Spôsobenie miešania“

Ďalšia reklama zobrazená až v apríli 2021 znie: „Lily From the AT&T Ads Is Causes a Stir of One Reason“:

Napriek klamlivým reklamám nemala Lily z reklám AT&T ATT kontroverzný život v zákulisí.

Čitateľov tejto reklamy priviedol 40-stranový príbeh s titulkom: „This is Why Lily from the AT&T Ads Is Causes A Stir.“

Článok sľúbil odhaliť škandálne podrobnosti o živote Vayntrub. 'Samotná Vayntrub má vrstvy, o ktorých väčšina publika nebude vedieť - a dokonca by mohli byť kontroverzné.' Ďalší stránke zdanlivo negatívnym spôsobom odkazovala na „to, na čo vo svojom voľnom čase príde“. Tretia strana čítať : 'Skoro sa zdá, že bola predurčená na tie reklamy AT&T ... aj keď ich zákulisné aktivity mohli ohroziť.'

Tieto háky boli umiestnené na začiatku príbehu, aby čitatelia stále klikali. Autor: strana 40 , o Vayntrubovi nebolo odhalené nič „kontroverzné“. Zdá sa, že zdĺhavý článok využíval na reklamnú arbitráž známu tvár Lily z reklám AT&T.

Skutočný účel dlhého príbehu sme spozorovali na celej webovej adrese. Adresa URL sa končila slovami „lily-att-ads-Facts“. Nešlo o nič viac ako 40 strán domnelých faktov o Vayntrubovom živote a kariére herečky a hovorkyne spoločnosti AT&T.

Zdá sa, že ani jedna zo zavádzajúcich reklám nebola o nadpisy a tweety od Vayntrub ohľadom jej fyzického vzhľadu.

Vayntrub sa vracia ako Lily v roku 2020

Príbeh v druhej reklame bol inzerovaný až v apríli 2021. Článok bol pôvodne publikovaný v decembri 2019. Pred zverejnením príbehu Vayntrub naposledy zobrazil Lily v reklamách AT&T v roku 2016.

Ona vrátený vykresliť známu postavu v roku 2020, skutočnosť neaktualizovaná v článku z roku 2019:

Stručne povedané, online reklamy sľubovali potvrdenie zdanlivo škandálnych fám o herečke, ktorá stvárňuje postavu Lily v reklamách AT&T. Napriek dvom príbehom, ktoré trvali spolu 91 strán, však neboli zverejnené žiadne podrobnosti.

Snopes odhaľuje široký rozsah obsahu a online reklamy nie sú výnimkou. Zavádzajúce reklamy často vedú k nejasným webovým serverom, ktoré hostia zdĺhavé články o prezentácii s množstvom stránok. Nazýva sa reklama „arbitráž“. Cieľom inzerenta je zarobiť viac peňazí na reklamách zobrazených na stránkach prezentácie, než koľko stojí zobrazenie pôvodnej reklamy, ktorá ich na to prilákala. Pokojnepodajte nám reklamya nezabudnite priložiť snímku obrazovky s reklamou a odkaz na to, kam reklama vedie.