Plakala rodina Pierca Brosnana pri jeho „konečnej čistej hodnote“?

prepichnúť brosnan

Obrázok cez Presley Ann / Getty Images pre The Hollywood Reporter

Nárokovať

Konečné čisté imanie Pierca Brosnana zanechalo jeho rodinu v slzách.

Hodnotenie

Falošné Falošné O tomto hodnotení

Pôvod

Napriek skutočnosti, že filmový herec Pierce Brosnan žil, online inzerenti platili za zobrazovanie reklám, ktoré tvrdili, že „jeho konečná čistá hodnota zanechala jeho rodinu v slzách“. Reklamy sa zobrazili takto:

prepichnúť brosnanKlamlivé reklamy sa na webových stránkach zobrazovali minimálne od roku 2018. Nebolo jasné, ako dlho inzerenti platili za ich prevádzku.

Čitateľov, ktorí klikli na reklamy Pierce Brosnana, priviedol zdanlivo nekonečný príbeh prezentácie s nadpisom: „Čistá hodnota týchto celebrít vás vyhodí preč.“ Čitatelia, ktorí klikli na „Ďalšiu stránku“ mnohokrát, zistili na konci, že Brosnan sa v príbehu ani neobjavil.

Toto sa označuje ako reklamná „arbitráž“. Cieľom „arbitráže“ je zarobiť viac peňazí na reklamách zobrazených na mnohých stránkach v príbehu prezentácie „čisté imanie“, ako to stojí umiestnenie prvého inzerátu „jeho rodina bola v slzách“.

V roku 2019 YouTuber Simon Whistler zverejnil video o reklamách „Čistá hodnota spoločnosti Pierce Brosnan zanechala jeho rodinu v slzách“ a táto reklama sa uvádza v jeho správe „Bullshit Report“.

Vo videu poznamenal, že zosnulý herec Robin Williams bol tiež predmetom podobných reklám:

Pierce Brosnan nebol ani v tomto zozname. V zozname bol aspoň Robin Williams. Pierce Brosnan tam jednoducho nie je. Ani nevieme, čo má hodnotu, ale zrejme to jeho rodinu opustilo v slzách. To sa nestalo. Stavím sa, že stojí aj za absolútnu kopu peňazí. 18 miliónov dolárov. Dám tomuto hovadinu skóre „fckng“ 100, pretože to jednoducho nie je pravda.

Brosnan bol možno najlepšie známy vďaka svojej práci ako James Bond 007 v 'Zlaté oko,' rovnako ako „Mamma Mia!“ a „pani Pochybovať o ohni.' Známy tiež pre svoju prácu ako 007Sean Connery, ktorého meno sa používalo aj v podobných online reklamách s čistým imaním. Predtým sme tiež informovali o podobných zavádzajúcich reklamách pre webJaleel White,Richard Gere,Chuck Norris,Clint Eastwooda Alex Trebek .