Našiel guľku v taške Cheetos 6-ročný chlapec?

Šesťročný chlapec údajne našiel guľku vo vrecku Cheetos Puffs Flamin Hot.

Obrázok cez Twitter

Nárokovať

6-ročný chlapec našiel guľku vo vrecku Cheetos Puffs Flamin 'Hot.

Hodnotenie

Nevyskúšané Nevyskúšané O tomto hodnotení

Pôvod

6. apríla 2021, TMZ hlásené že 6-ročný chlapec údajne našiel guľku vo vrecku Cheetos. Súčasťou článku bola fotografia guľky a vrecúška Cheetos Puffs Flamin ‘Hot.

Príbeh by mohol niektorým čitateľom pripomínať muža, ktorý tvrdil aby ste našli chvosty kreviet, šnúrky a výkaly potkanov v škatuli so škoricovým toastom. Hovorí sa aj o starých a pravdivých zvestiach z Halloweenušpendlíky, ihly a žiletkybol nájdený v sladkosti po noci triku alebo liečby.Pozadie a obrázky

Spoločnosť TMZ uviedla, že chlapec našiel na Veľkonočnú nedeľu guľku v spodnej časti tašky Cheetos:

Bow Horn Weasel z Elmo, hovorí Montana TMZ ... v sobotu kúpil vrecúško s čipsami v miestnom samoobsluhe a jeho 6-ročný syn ho rozbil na Veľkonočnú nedeľu na pikantné jedlo.

Povedali sme, že chlapec našiel guľku na dne tašky po tom, čo zožral čipy. Zdá sa, že guľka má na sebe červený povlak Hot Cheetos. Bow sa posmieva pochybovačom a hovorí, že guľka nespadla len tak z neba do vreca ... a nenechajte ho začať ľuďmi, ktorí si myslia, že je to celé vymyslené.

Fotografie sme mohli nájsť na Twitteri a zdá sa, že boli najskôr zverejnené 4. apríla, čo bola Veľkonočná nedeľa. Účet zverejnil štyri obrázky tašky a guľky značky Cheetos:

Šesťročný chlapec údajne našiel guľku vo vrecku Cheetos Puffs Flamin Hot.

Zdá sa, že predmetná guľka bola poškodená.

Oslovenie zákazníka

Kontaktovali sme osobu, ktorá zverejnila fotografie, ktorá sa javila ako matka chlapca. Povedala nám, že Frito-Lay posiela balíček, aby mohli vak a guľku poslať do spoločnosti.

V e-maile uviedla: „Možno ma viac rozčuľujú trollovia na sociálnych sieťach, ktorí hovoria, že je to falošné, vložili sme ho do tašky alebo sa hanbíme za to, že sme dali synovi vrece s horúcimi gepardmi ... Nie je to falošné, nevlastníme zbrane a náš syn ich neje stále! Áno, každý má svoje vlastné názory a ja tiež. “

Spýtali sme sa, či sa na taške nenašli nejaké otvory. Povedala: „Budem sa na to musieť večer pozrieť, nepamätám si, či tam bolo alebo nebolo.“

Frito-Lay reaguje

Spoločnosť povedala zákazníkovi na Twitteri: „Je nám ľúto oneskorenej odpovede. Sme veľmi radi, že ste nás na to upozornili. Berieme to veľmi vážne a radi by sme sa tým zaoberali ďalej! “

Hovorca spoločnosti Frito-Lay nám tiež poskytol toto vyhlásenie: „Spoločnosť Frito-Lay sa zaväzuje zabezpečiť kvalitu a bezpečnosť našich výrobkov. Táto situácia je veľmi neobvyklá a znepokojujúca a už sme podnikli kroky na prešetrenie a pokus o identifikáciu základnej príčiny. Vážime si, že nás na to pán Weasel upozornil, a budeme s ním naďalej spolupracovať na riešení tejto záležitosti. “

Neboli sme schopní nezávisle potvrdiť, či je príbeh pravdivý. Tento príbeh však budeme aktualizovať, ak dostaneme ďalšie podrobnosti.

Až do získania ďalších dôkazov sme tento príbeh ohodnotili ako „Nevyskúšaný“.

Podobný príbeh z roku 2020

Nebolo to prvýkrát, čo niekto tvrdil, že našiel guľku vo vreci Cheetos . 3. februára 2020, WOIO-TV hlásené že muž v Akrone v Ohiu našiel guľku aj v taške.

Majiteľ Delia Market v Akroni zmaril v sobotu pokus o lúpež vo svojom obchode. Polícia nám hovorí, že keď do obchodu vošli traja maskovaní muži s vytiahnutými zbraňami, majiteľ obchodu na nich vystrelil a jedného zasiahol. Vzlietli.

...

Na druhý deň sa stalo niečo zvláštne. Muž z Akronu si kúpil vrece horiacich horúcich gepardov.

Keď ich začal jesť, uvedomil si, že sa mu rozlievajú nohavice. Potom si všimol dieru v taške, len aby našiel vo vrecku [Cheetos] guľku. Zverejnil o tom príspevok Facebook .

Príbeh hovoril o tom, že počas pokusu o lúpež nebol nikto zranený.