Moja mŕtva priateľka

Legenda: Muž začal dostávať správy od svojej priateľky cez Facebook viac ako rok po tom, čo zomrela pri nehode.


LEGENDA


Príklad: [Zhromaždené prostredníctvom e-mailu, júl 2014]
Dostal som a odkaz na web od chlapa, ktorý hovorí, že jeho mŕtva priateľka ho kontaktuje prostredníctvom Facebooku. Je to pútavý príbeh, ale zdá sa, že je to len ... príbeh. Nejaké postrehy?


Moja priateľka zomrela 7. augusta 2012. Bola účastníkom kolízie troch automobilov a šoférovala domov z práce, keď niekto rozsvietil červené svetlo. Na scéne zomrela v priebehu niekoľkých minút.

Vtedy sme spolu chodili päť rokov. Nebola veľká v myšlienke na manželstvo (pripadalo mi to archaické, dodalo jej to zvláštnu atmosféru), ale keby bola, vydala by som sa za ňu do troch mesiacov od nášho vzťahu. Bola živá ako dievča, ktoré si zakaždým vybralo odvahu. Pri táborení bola najšťastnejšia, ale tiež totálny technofil. Vždy voňala ako škorica.

Ako už bolo povedané, nebola dokonalá. Vždy hovorila niečo v duchu: „Ak to najskôr zaznám, nehovor o mne len dobré veci. To sa mi nikdy nepáčilo. Ak mi nevyplatíte, robíte mi tým medvediu službu. Mám toľko nedostatkov a to je len moja súčasť. “Toto je teda pre Em: hudba, ktorá sa jej páčila, a hudba, ktorá sa jej skutočne páčila, boli veľmi odlišné. Jej predstavou náklonnosti bolo objatie. Mala naozaj dlhé prsty ako šimpanz.

Viem, že je to tangenciálne, ale nemám pocit, že by som o nej diskutoval, bez toho, aby si mal predstavu o tom, aká bola.
Na mäso. Em bola mŕtva už asi trinásť mesiacov, keď mi prvýkrát zaslala správu.

[Zvyšok príbehu tu .]


Počiatky: Táto položka o mužovi, ktorý začal dostávať správy od svojej priateľky cez Facebook viac ako rok po tom, čo zahynula pri automobilovej nehode, nie je záznamom o skúsenostiach niekoho z reálneho života. Je to iba kúsok nadprirodzenej fikcie, ktorá si potom získala širokú menu na internete zverejnené do Redditu Žiadny spánok komunita, web na zdieľanie „originálnych strašidelných príbehov“:NoSleep je miesto, kde sa môžete podeliť o svoj pôvodný strašidelný príbeh.

Pamätajte: tu je všetko pravdivé, aj keď nie je. Príbehy by mali byť dôveryhodné, ale realistická fikcia JE povolená. Čitatelia majú vychádzať z toho, že všetko je pravda, a správať sa k tomu tak. Tieto príbehy sú tu pre vašu zábavu. Ak je príbeh príliš neuveriteľný, nahláste ho na kontrolu modom.

Váš príbeh by mal byť dôveryhodný v rozumných medziach.


Naposledy aktualizovaný: 7. júla 2014