Kúpil si hviezda NFL Patrick Mahomes večeru pre všetkých patrónov v reštaurácii?

večera patrick mahomes

Obrázok cez Kevin C. Cox / Getty Images

Nárokovať

Rozohrávač Kansas City Chiefs Patrick Mahomes kedysi kupoval večeru pre všetkých v reštaurácii, pretože ho neobťažovali kvôli podpisu.

Hodnotenie

Legenda Legenda O tomto hodnotení

Pôvod

31. januára 2020 bývalý minister zahraničných vecí Missouri Jason Kander zdieľané údajná potešujúca anekdota o rozohrávačovi Kansas City Chiefs Patrickovi Mahomesovi. Podľa Kandera Mahomes kedysi vybral kartu pre celú reštauráciu, pretože patróni tohto podniku ho neobťažovali kvôli podpisu, keď jedol jedlo:

príbeh večere Patricka MahomesaCelý text príbehu:

Nedávno som počul príbeh, ktorý zdôrazňuje to, čo je špeciálne na #ChiefsKingdom a na našom rozohrávačovi.

Pred niekoľkými týždňami @PatrickMahomes a jeho priateľka @ brittanylynne8 večerali na pizzi neďaleko ich domu v #KC.

Je zrejmé, že ich každý poznal, ale nikto ich vôbec nevyrušil, aby si mohli vychutnať pokojné jedlo. Zaplatili svoj účet a začali smerovať von z dverí. Stále nikto nevyskočí a nepožiada o selfie, autogram ani nič podobné.

Pat sa zastaví pri dverách, otočí sa dozadu a všetci zdvihnú zrak. Hovorí celej reštaurácii: „Ďakujeme, že ste si nás mohli vychutnať pri večeri. To je dôvod, prečo milujem Kansas City. Chlapci ste užasní!'

Po jeho odchode z Bretónska vyšlo najavo, že zaplatili účet za každý stôl.

Máme niekoľko otázok o pravdivosti tohto príbehu.

Anekdota má všetky znaky reťazového e-mailu. Pre začiatočníkov pochádza zo zdroja, ktorý o udalosti nemá nijaké vedomosti. Je to skôr príbeh, ktorý sa šíril od jednej osoby k druhej. Po druhé, neexistujú takmer žiadne konkrétne podrobnosti. Tento incident sa stal v neznámy deň v nemenovanom mieste. Je to skoro, akoby ste mohli vymeniť ktorúkoľvek slávnu osobu za Mahomesa.

V skutočnosti sa v roku 2009 šíril podobný príbeh o bezpečnosti Pittsburgh Steelers Troyovi Polamaluovi.

Príspevok z roku 2009 o správe Bleacher číta :

Toto je príbeh, ktorý som počul od môjho priateľa, ktorý má blízko k organizácii Steelers.

Troy Polamalu bol vonku v reštaurácii a večeral. Sadol si a zjedol jedlo. Za ten čas s ním nikto neprišiel hovoriť, nežiadať o autogram alebo niečo podobné.

Keď dojedol večeru, postavil sa a povedal všetkým v reštaurácii, že pretože všetci boli k nemu pokojní, bral účet za celú reštauráciu.

Autor tohto príspevku poznamenal, že si nie sú istí, „či je alebo nie je príbeh pravdivý,“ ale že „Troy Polamalu je jedným z najkrajších a najobávanejších hráčov NFL.“