Je stredné meno Hugha Granta „Mungo“?

Povesti o hercovi

Obrázok cez Flickr

Nárokovať

Druhé meno herca Hugha Granta je „Mungo“.

Hodnotenie

Väčšinou pravda Väčšinou pravda O tomto hodnotení

Pôvod

V apríli 2021 sa na sociálnych sieťach rozšírila zaujímavá informácia o hercovi Hughovi Grantovi, keď užívateľ sociálnych sietí poukázal na to, že stredné meno hviezdy „Love Actually“ bolo „Mungo“:

To je väčšinou pravda. Vtipy o „Hughovi Mungovi“ však mierne kazí skutočnosť, že celé meno herca je „Hugh John Mungo Grant“.

Biography.com píše: „Herec Hugh John Mungo Grant sa narodil 9. septembra 1960 v Londýne v Anglicku. Vyštudoval angličtinu v Oxforde a potom sa zamestnal v divadle. Pracoval v repertoári a ako reklamný textár a nakoniec vytvoril vlastnú komediálnu skupinu Jockeys z Norfolku. “

Aj keď nemáme prístup k rodnému listu herca, Grant prezradil celé svoje meno počas súdne konanie v roku 2011. Grant bol jedným z niekoľkých verejných činiteľov, ktorý vypovedal počas verejného vyšetrovania praktík britskej tlače po škandále s hackovaním telefónov. Na otázku, či chce uviesť svoje celé meno, odpovedal Grant: „Hugh John Mungo Grant.“

Grant sa zmienil aj o svojom strednom mene sociálne médiá . V obidvoch prípadoch spomenul svoje druhé meno a zmienil sa o sv. Mungovi, misionárovi a patrónovi mesta 6. storočia zo 6. storočia. Glasgow , Škótsko:

Text, číslo, symbol Oblečenie, odev, osoba