Je Shrimpgate Guy ženatý s hercom, ktorý hral Topanga na filme „Chlapec sa stretáva so svetom“?

Chlapík z garnátu sa oženil s Topangou z filmu Boy Meets World?

Obrázok cez Uchopenie obrazovky / Twitter

Nárokovať

Muž, ktorý tvrdil, že v škatuľke Cinnamon Toast Crunch nájde „krevety“, je ženatý s herečkou, ktorá hrala Topangu v seriáli „Boy Meets World“. Cereálie si kúpil v spoločnosti Costco na bulvári Topanga Canyon Boulevard.

Hodnotenie

Väčšinou pravda Väčšinou pravda O tomto hodnotení Čo je pravda

Muž z Los Angeles, ktorý sa volá Karp Jensen, je ženatý s Danielle Fishel, herečkou, ktorá stvárnila Topangu v seriáli „Boy Meets World“. Jensen potvrdil, že kúpil neslávne známu škatuľu Cinnamon Toast Crunch, ktorá údajne obsahovala krevety, v spoločnosti Costco na rohu bulváru Topanga Canyon Boulevard. Avšak ....

Čo je neurčené

V čase tejto publikácie ešte nebolo nezávisle potvrdené, že predmety nájdené v škatuli Cinnamon Toast Crunch boli krevety.Pôvod

Krátko potom, čo sa muž z Los Angeles menom Karp Jensen stal virálnym pre údajné nájdenie škoricových toastových „krevetových chvostov“ v krabičke od obilnín, používatelia sociálnych médií poukázali na to, že komik má tiež dlhý reťazec spojení s rybými slovnými hračkami. Ukázalo sa, že to bola náhoda krevetových nádherných rozmerov.

Tweet zverejnený používateľom s menom Batmanda dňa 23. marca 2021 , poukázal na to, že muž v pozadí # Shrimpgate2020 sa oženil s Danielle Fishel, herečkou, ktorá hrala Topangu v seriáli ABC „Chlapec stretáva svet“ z 90. rokov. Batmanda v tweete poukázal na ďalšie podobné podobnosti, ktoré sa niekomu zdali príliš dobré na to, aby to bola pravda. Dalo by sa dokonca povedať, že rybka.

Ale Jensen potvrdil e-mailom Snopesovi, že vyššie uvedený tweet je správny a reagoval ako taký na Twitteri. Toto tvrdenie však hodnotíme ako „väčšinou pravdivé“, pretože je treba uviesť niekoľko upozornení.

Najprv rýchla rekapitulácia ságy známej ako „Shrimpgate“.

V polovici marca 2021 Jensen sa stal virálnym pre fotografie zdieľané na príspevkoch na Twitteri, ktoré podľa neho obsahovali „chvosty kreviet“ v jeho cereáliách. V čase tejto publikácie zatiaľ odborníci neurčili, či predmety nájdené v škatuli Cinnamon Toast Crunch boli skutočnými chvostami kreviet, ani nebolo potvrdené, v ktorom okamihu výroby mohli škatuľu kontaminovať. Vzorky boli údajne v rade na to, aby ich DNA testoval expert na kôrovce Adam Wall, aby zistil, či sú v skutočnosti chvostmi kreviet a k akým druhom môžu patriť. Producent spoločnosti Cinnamon Toast Crunch, generál Mills, poprel možnosť, že by sa do krabičky počas výroby omylom dostali údajné chvosty kreviet. (Kým tieto vyšetrovania neodhalia ďalšie informácie, hodnotili sme Jensenove tvrdenia o cudzích predmetoch v krabici od obilnín ako 'Nevyskúšané.' )

Je pravda, že Jensen ženatý Danielle Fishel, ktorá v roku 2018 hrala Topangu vo filme „Boy Meets World“ (Boy Meets World) Ľudia v tom čase. Príspevok na Instagrame zo 4. novembra ukázal tieto dve v ich svadobný deň:

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

Príspevok zdieľaný Danielle Fishel Karp (@daniellefishel)

A áno, Jensen bol hosťom v Podcast z pištoľových kreviet . Má dokonca pár „ pištoľové krevety „K dispozícii na predaj na jeho webovej stránke - spojenie, o ktorom niektorí online používatelia špekulovali, by mohlo byť a marketingový ťah .

Podľa Jensena boli dve škatule Cinnamon Toast Crunch zakúpené v obchode Costco vo Woodland Hills v Kalifornii ráno 20. marca 2021. Mapy Google Vyhľadávanie odhalil, že Woodland Hills Costco sa nachádza na rohu Victory Boulevard a Topanga Canyon Boulevard.

Čitatelia Snopes tiež požiadali náš tím, aby potvrdil, či Jensen predtým rapoval pod pseudonymom Hot Karl “, Čo sme tiež určili ako pravdivé. A áno, napísal knihu s názvom „ Kanye West mi dlží 300 dolárov: A ďalšie skutočné príbehy od bieleho rappera, ktorý to takmer urobil . “