Freddie Gray mal operáciu chrbtice?

Nárok: Freddie Gray sa zranil pri autonehode a pred zatknutím a smrťou podstúpil operáciu chrbtice.


NEPRAVDA


Príklad: [Zhromaždené prostredníctvom Facebooku, apríl 2015]
Freddy Gray mal už predtým poranenie chrbtice a krku a mal vážne škody a zjazvené tkanivo po nehode, ktorú mu poisťovňa Allstate Insurance vyplácala rozsiahle štruktúrované vyrovnanie. Freddy podstúpil niekoľko neúspešných operácií spinálnej fúzie. Posledná operácia chrbtice / krčka maternice bola týždeň a pol predtým, ako bol zatknutý. Freddy mal byť doma v posteli, odpočívať a zotavovať sa z nedávnej veľkej operácie, namiesto toho, aby vyrábal a distribuoval drogy na ulici a bránil sa zatknutiu. Freddy má stránky v registri trestov dlhé na výrobu a distribúciu kontrolovaných nebezpečných drog, ktoré boli kokaínovou crackovou hrdinkou atď., Spolu s mnohými obvineniami z ublíženia na zdraví, strelnými zbraňami, rozbitím a vstupom na zoznam. Zoznam pokračuje od 18 rokov. (Záznamy pre mladistvých sú zapečatené.) Pozrite sa na niektoré z nich na www.mdjudiciarycasesearch. Uvidíte tiež to, kde sa vo svojom mesačnom štruktúrovanom vyrovnaní platieb za poranenia chrbtice snažil vyplatiť jednu paušálnu čiastku prostredníctvom Peachtree Funding. Môže ľahko spadnúť do nelúpaného vagóna z klzkej lavice na podlahu alebo skrútiť jeho zrastenú chrbticu znovu otvorte jeho nedávno zrastenú poškodenú chrbticu. Polícia, ktorá ho zatkla, bola tiež čierna, nie biela. Prečo si ľudia ničia vlastné domy a príjmy, keď nepoznajú celý príbeh? Hlavne preto, že je to dobrý dôvod a načasovanie korisť a zaobstarať si nové topánky a kradnutý tovar? Máš to! Žiadny z policajtov, ktorí Freddyho zatkli, nemal v minulosti policajnú brutalitu. Freddy bol nebezpečný kariérny zločinec so poškodenou chrbticou a krkom, ktorý sa mal uzdravovať týždeň a pol po operácii, nešiel po uliciach, páchal zločiny a bránil zatknutiu.

Počiatky: 28. apríla 2015 mesto Baltimore sužovali demonštrácie (niektoré boli násilné) po smrti rezidenta Freddieho Graya z dôvodu poranenia chrbtice, ktorý bol vo väzbe polície. Gray, 25, bol predmetom viacerých povestí uprostred nepokojov, medzi nimi aj to, že Gray utrpel poranenie chrbtice v dôsledku skoršej dopravnej nehody (za ktorú dostal podstatné poistné plnenie).

Táto zvesť sa objavila takmer súčasne na troch miestach: Facebooková stránka spoločnosti Fox v Baltimore WBFF , Konzervatívny domček na strome Blog a Štvrtý majetok Blog .

Tieto stránky odkazovali na záznamy súdu v okrese Maryland, ale väčšina povestí bola závislá na „obvineniach“ z „zdrojov“ a bodových spojeniach, ako napríklad:


POTVRDENÉ: Záznamy súdu ukazujú, že Freddie Gray dostával štruktúrované vyrovnanie od poisťovne Allstate Insurance a začiatkom marca sa pokúsil previesť ho na jednu paušálnu sumu.

EXKLUZÍVNE: Štvrtý statok sa dozvedel, že doživotné zranenia chrbtice Freddieho Graya mohli byť pravdepodobne výsledkom chirurgického zákroku na chrbtici a krku, ktorý údajne dostal týždeň pred zatknutím, nie hrubým nadmerným zaobchádzaním alebo zneužívaním zo strany polície.

Spoločnosť Fourth Estate kontaktovala zdroje, ktoré tvrdia, že Freddie Gray podstúpil operáciu chrbtice a krku týždeň predtým, ako sme boli zatknutí, a údajne dostával veľké štruktúrované vyrovnanie od poisťovne Allstate Insurance. Operácia údajne súvisí s dopravnou nehodou, pri ktorej bol účastníkom Gray.


TO screenshot pripojený k príspevku (prevzatý z evidencie súdu) jasne ukazoval „Freddie Gray Jr.“ zapojený do občianskej veci s Peachtree Settlement Funding, ktorý zahŕňal Allstate Life Insurance uvedené ako zainteresovaná strana:

Čo však Baltimore Sun pri získavaní súvisiacich súdnych záznamov bolo zistenie, že problém súvisel so žalobou, ktorá bola podaná na vlastníka nehnuteľnosti pre obvinenia z fyziologickej škody farba na báze olova:


Súdne záznamy preskúmané Baltimore Sun ukáž prípad nemal nič spoločné s dopravnou nehodou alebo poranením chrbtice. Namiesto toho sú spojené so súdnym procesom, v ktorom sa tvrdí, že Gray a jeho sestra boli zranení expozíciou olovenej farby.

Ako dieťaťu [Gray] a jeho dve sestry mali poškodené hladiny olova v krvi, čo viedlo k mnohým problémom v oblasti vzdelávania, správania a zdravotných problémov, podľa žaloby, ktorú podali v roku 2008 proti majiteľovi domu v meste Sandtown-Winchester prenajatý na štyri roky.

Keďže toľko bytového fondu predchádza zákonom zakazujúcim olovo v farbách, Baltimore naďalej zápasí s následkami na tisíce detí, ktoré toxický kov vdýchli alebo požili.

Zatiaľ čo vlastník nehnuteľnosti namietal, že k deficitom detí mohli prispieť ďalšie faktory - chudoba, časté pohyby a napríklad užívanie drog matkou - prípad bol urovnaný pred súdnym procesom v roku 2010. Podmienky urovnania nie sú verejné.

Záznamy boli podané v decembri [2014] a umožňujú Grayovi a jeho sestre Fredericke vyberať platby vo výške 18 000 dolárov z Peachtree Settlement Funding, ukazujú záznamy. Výmenou za to by spoločnosť Peachtree získala dôchodok vo výške 108 439 dolárov, ktorý sa mal vyplácať v splátkach 602 dolárov mesačne v rokoch 2024 až 2039.


V databáze okresu Maryland je celkovo 44 príkladov, ktoré zahŕňajú jednotlivcov menom „Freddie Gray“, z toho dvanásť civilný prípadoch. Medzi nimi bol aj prípad rozvodu, ktorého súčasťou bol „Freddie Gray, Jr.“, rozhodnutý v roku 1994. (Gray, ktorý sa narodil v roku 1989, by bol v čase prípadu okolo päť rokov.)

V štáte Maryland je určite viac ako jeden jednotlivec s menom „Freddie Gray“, pričom v databáze bol najmenej jeden prípad týkajúci sa rozvodu, ku ktorému došlo, keď bol Gray veľmi mladý. Koľko z týchto prípadov mohlo zahŕňať muža, ktorý zomrel v cele policajného zaistenia, je neisté, rovnako ako ďalšie informácie spojené s touto povesťou, ktoré nie sú zrejmé z výpisov súdnej databázy (napr. Že Gray utrpel zranenie chrbtice pri automobilovej nehode). mohlo byť opodstatnené.

Naposledy aktualizovaný: 28. apríla 2015


Zdroje:
Marbella, Jean. 'Začiatok života Freddieho Graya tak smutného, ​​ako jeho koniec, ukazuje súdny spor.'

Baltimorské slnko . 29. apríla 2015.
Puente, Mark. „Pravda o„ už existujúcom zranení automobilovej nehody “Freddieho Graya.“

Baltimorské slnko . 29. apríla 2015.