Falošil človek 62 rokov ako hluchý a nemý, aby neposlúchal svoju manželku?

Obrázok prostredníctvom Claudia Burlotti / Getty Images

Nárokovať

Muž z Connecticutu predstieral, že je hluchý a nemý 62 rokov, aby nemusel počúvať svoju „nepríjemne chatrnú“ manželku.

Hodnotenie

Falošné Falošné O tomto hodnotení

Pôvod

V marci 2019 získal na sociálnych sieťach príbeh príbeh o mužovi z Connecticutu, ktorý vymyslel drakonickú stratégiu pre život so svojou „otravne chatrnou“ manželkou. Podľa príbeh , ktorý pochádza z webu World News Daily Report (WNDR), muž predstieral, že je hluchý a nemý viac ako šesť desaťročí, aby nemusel počúvať svojho manžela. Potom sa chytil.

Muž z Waterbury v Connecticute čelí rozvodu po tom, čo jeho manželka zistila, že v skutočnosti nebol hluchý a predstieral to už viac ako 62 rokov, aby ju nemusel poslúchať.Podľa rozvodových papierov 84-ročný Barry Dawson nikdy nehovoril pred svojou 80-ročnou manželkou Dorothy za celé desaťročia, ktoré spolu prežili, jediné slovo.

Pani Dawson sa naučila posunkovú reč, aby dokázala komunikovať so svojím manželom, tvrdí však, že stále nie je skutočne komunikatívna.

'Trvalo mi dva roky, kým som sa naučila komunikovať rukami.' Len čo som sa z toho dostal dobre, začal mať problémy so zrakom. Teraz, keď si na to spomeniem, pravdepodobne to tiež fingoval! “

Kikerom je, že jeho tajomstvo sa zistilo údajne vtedy, keď Dorothy Dawson videla na YouTube video s Barrym spevom v karaoke bare.

Ak to všetko znie príliš poburujúco na to, aby to bola pravda, dobre na vás. Všetko je vymyslené.Svetová denná správaje notoricky známym dodávateľom nevyžiadaných správ, čo potvrdzuje vylúčenie zodpovednosti v dolnej časti každej stránky:

World News Daily Report preberá všetku zodpovednosť za satirickú povahu svojich článkov a za fiktívnu povahu ich obsahu. Všetky postavy objavujúce sa v článkoch na tejto webovej stránke - dokonca aj tie, ktoré vychádzajú zo skutočných ľudí - sú úplne vymyslené a akákoľvek podobnosť medzi nimi a akoukoľvek živou, mŕtvou alebo nemŕtvou osobou je čisto zázrakom.

Články na webových stránkach sú často sprevádzané obrázkami vytrhnutými z aktuálnych spravodajských článkov na iných webových stránkach. V tomto prípade WNDR použila fotografie skutočnej Floridy pár , ženatý / vdaná 67 rokov, ktorého rozvod bol v roku 2017 zaujímavý z dôvodu obrovského podielu nehnuteľností, ktoré mal súd rozdeliť.