Casey Anthony získava licenciu pre domáce opatrovateľské služby na Floride

Nárokovať

Casey Anthony otvára domáce opatrovateľské centrum na Floride.Príklad Zhromaždené prostredníctvom Twitteru a e-mailu, august 2016

Hodnotenie

Falošné Falošné O tomto hodnotení

Pôvod

5. augusta 2016 webová stránka Súvisiace mediálne pokrytie hlásené že Casey Anthony (ktorý bol oslobodený vraždy svojej dvojročnej dcéry Caylee v roku 2011) plánovala otvorenie a prevádzkovanie domácej opatrovateľskej služby:

Informácie týkajúce sa Anthonyho plánu na otvorenie domácej opatrovateľskej služby sa pôvodne objavili minulý mesiac, keď predchádzajúci zamestnanec floridského ministerstva pre deti a rodiny zverejnil fotografiu rodinnej aplikácie domácej opatrovateľskej služby Casey Anthony na webových stránkach sociálnych médií vrátane Twitteru a Facebooku. Zamestnanec zodpovedný za únik bol údajne natoľko zaskočený, že videl aplikáciu Casey Anthony, že si ju odfotil na obrazovke počítača a zdieľal ju so svojimi priateľmi a sledovateľmi na sociálnych sieťach. Zamestnanec zodpovedný za fotografovanie bol odvtedy ukončený zo svojej pozície na floridskom ministerstve pre deti a rodiny a nebol k dispozícii na vyjadrenie ... Anthony [povedal reportérovi], že nenašla svoju skutočnú vášeň a potenciálne riešenie pre ňu finančné ťažkosti, kým nezačala strážiť svoje susedky 2 malé deti. Podľa Anthonyho začala tieto dve deti sledovať, keď ich 36-ročná slobodná matka Debbie Higgins začala novú kariéru a zúfalo potrebovala starostlivosť o deti. Anthony pravidelne strážila deti Higginsových asi šesť mesiacov, keď sa rozhodla požiadať o povolenie na podnikanie na Floride a otvoriť si vlastnú domácu opatrovateľku.Anthony povedal [reportérovi]: „Sledovanie Jade a Martina (Higgins) mi skutočne otvorilo oči pre moju skutočnú vášeň - starostlivosť o deti. Verím, že deti sú našim najväčším darom, nenastal deň, ktorý by som neoplakával za Caylee Marie, vždy bude v mojom srdci, dúfam, že starostlivosťou o deti iných budem môže začať proces liečenia. “

Okrem obsahu obsahoval článok aj údajnú aplikáciu (čiastočne redigovanú, ale obsahujúcu e-mailovú adresu so slovom „Caylee“):

Casey Anthony denná starostlivosť

Tento príbeh bol jedným z niekoľkých článkov o hoaxoch, ktoré zverejnil web s falošnými správami Súvisiace mediálne pokrytie , a malo to zjavne vyvolať pobúrenie, pretože Anthony bola slávne a kontroverzne oslobodená spod obžaloby okolo smrti svojej dcéry batoľaťa.

Súvisiace mediálne pokrytie často šíri nepravdivé tvrdenia vrátane príbehu o motorke zákaz vychádzania v marci 2016 a motocykel zákaz rýchlosti v auguste 2016 vynašiel hroziaci FDAe-džúszákaz a vytvoril tvrdenie o niekoľkých jurisdikciách kodifikujúce „ maximálne dva domáce zvieratá “Vyhláška. Taktiež zverejnilo falošný príbeh o a transrodová kúpeľňa kontroverzie počas obdobia národných diskusií (a zvýšeného napätia) o tejto otázke.

Aj keď veľa falošných správstránkyvylúčenie zodpovednosti informujúce čitateľov o ich obsahu nie je dôveryhodné, Súvisiace mediálne pokrytie nie.

Podľa nedávnych správy , Anthony nemá stálu prácu, spolieha sa na finančnú podporu od členov jej právneho tímu a podniká v oblasti fotografovania s názvom Case Photography, kde údajne pripravuje fotografie a snaží sa ich predať médiám.