Boli naplánované zápasy v boxe pre DMX a Georga Zimmermana?

Promotér za zrušeným boxerským zápasom medzi DMX a Georgom Zimmermanom

Obrázok cez Jeff Fusco / Getty Images

Nárokovať

Naplánovaný bol zápas v boxe medzi Georgom Zimmermanom a DMX.

Hodnotenie

Väčšinou pravda Väčšinou pravda O tomto hodnotení Kontext

Niekoľko novinových správ informovalo, že promotér boxu rokoval s rapperom DMX o účasti na boxerskom zápase s Georgom Zimmermanom v marci 2014. Ale aj keď DMX údajne prejavil záujem o zápas, nebola podpísaná žiadna formálna zmluva a zápas sa nakoniec nikdy nekonal.

Pôvod

Čítate nadpis vpravo: V roku 2014 bol údajne povýšený zápas v boxe naplánovaný medzi rapperomDMXa George Zimmerman, muž oslobodený od zabitia Trayvona Martina.Promotér boxu celebrít Damon Feldman (zobrazený vyššie) začal zápas propagovať, hoci Zimmerman povedal bol to jeho nápad. „Pred týmto incidentom som vlastne chodil do fitnescentra na chudnutie a cvičil som boxovacie tréningy na chudnutie. Spoločný priateľ ma kontaktoval s Damonom a poskytol mi príležitosť a motiváciu dostať sa späť do formy a pokračovať v moje ciele pri chudnutí a tiež byť schopný pomôcť charite, ”Zimmerman povedal .

Rapper DMX - ktorý zomrel 9. apríla 2021 - sa údajne vyjadril úrok v zápase a bol na rokovaniach s Feldmanom, aj keď oficiálne nebola podpísaná žiadna zmluva. Feldman tvrdil že DMX bol vybratý z 15 000 uchádzačov.

Údajne to povedal aj DMX TMZ bojoval by so Zimmermanom za „každého černocha, ktorý sa v systéme dopustil chyby“. Citovali ho aj ako slová, že poruší každé pravidlo v boxe, aby porazil Zimmermana a močil mu do tváre.

Ale len pár dní pred plánovaným zápasom, Feldman potiahol zástrčka, povedal, že hlavný deň výplaty nestojí za to, a ľutoval, že si vybral Zimmermana. 'Dnes som sa pozrel do očí svojho syna a dcéry a nedokázal som si predstaviť, že by ich niekto zabil a vystúpil bez škót.' Proste to naozaj bolelo, “povedal povedal .

Zimmerman strela a zabil Martina v roku 2012, keď sa neozbrojený tínedžer Black prechádzal v štvrti Sanford na Floride. Zimmerman požadoval sebaobranu a porota ho oslobodila.

Vzhľadom na to, že boxerský zápas bol všeobecne propagovaný, diskutovali o ňom Zimmerman a DMX, ale nikdy k nemu skutočne nedošlo, hodnotíme toto tvrdenie ako „Väčšinou pravdivé“.