Bol zatknutý striptér z Miami za to, že na polícii striekali vaginálne tekutiny?

Kus satiry sa stal virálnym, pretože obraz tejto údajnej striptérky pripomínal herečku Amy Poehlerovú.

Obrázok cez Svetová denná správa

Nárokovať

Striptérka z Miami bola zatknutá za to, že na polícii vystriekali vaginálne tekutiny.

Hodnotenie

Označené ako satira Označené ako satira O tomto hodnotení

Pôvod

7. apríla 2021 šiel údajne obraz, ktorý ukazuje mugs striptérky z Miami, ktorý bol uväznený pre striekanie vaginálnych tekutín na policajtov vírusová kvôli podobnosti ženy s herečkou Amy Poehlerovou.

Slovo, Osoba, ČlovekAj keď sa táto osoba môže podobať na Poehlera, ani jedna zo žien nie je striptérkou z Miami, ktorá bola uväznená za oplzlý čin. Tento obrázok pochádza z webu satiry World News Daily Report.

WNDR je známa stránka satiry, ktorá má záľubu v oplzlých príbehoch. Publikovali príbehy o dospievajúcichsex s úľom, doprachovka, ktorá vypúšťa hnoj na svojich zákazníkova v decembri 2019 zverejnili príbeh o striptérke v Miami, ktorá bola zatknutá za to, že na policajtov vystriekla vaginálne tekutiny. Webová stránka napísal :

V Miami bola zatknutá brušná tanečnica z Floridy po tom, čo vagínou zaútočila na päť policajtov a použila ju ako smrtiacu zbraň bez úmyslu zabiť.

Britney Simmons (24) účinkovala v striptízovom klube Camel Toe, keď sa začala hádka medzi Simmonsom a niekoľkými klientmi v klube.

Toto nie je skutočný spravodajský príbeh. World News Daily Report obsahuje zrieknutie sa zodpovednosti označujúce všetok obsah za fikciu:

WNDR však preberá všetku zodpovednosť za satirickú povahu svojich článkov a za fiktívnu povahu ich obsahu. Všetky postavy objavujúce sa v článkoch na tejto webovej stránke - dokonca aj tie, ktoré vychádzajú zo skutočných ľudí - sú úplne vymyslené a akákoľvek podobnosť medzi nimi a akýmikoľvek osobami, živými, mŕtvymi alebo nemŕtvymi, je čisto zázrakom.

Žena na tomto virálnom obraze nie je Poehlerová. Podľa Dymiaca pištoľ , tento obrázok ukazuje ženu, ktorá bola zatknutá v roku 2008 počas a nájazd kanceláriou šerifa okresu Harris v kabarete St. James Place v Houstone v Texase. Počas tohto náletu neboli hlásené správy o telesných tekutinách obsahujúcich zbrane.