Alton Sterling: Dlhoročný zločinec a člen gangu?

Nárokovať

Alton Sterling bol členom gangu Bloods a mal dlhý register trestov.

Hodnotenie

Zmes Zmes O tomto hodnotení Čo je pravda

Alton Sterling bol registrovaným sexuálnym delikventom s dlhým registrom trestov.

Čo je falošné

Na povrch sa nedostali nijaké dôkazy dokumentujúce, že Sterling bol členom gangu Bloods.

Pôvod

Niekoľko médií zverejnilo články zamerané na záznam o zatknutí Altona Sterlinga krátko potom, čo bol Sterling kontroverzne zabitý policajtmi v Baton Rouge 5. júla 2016. Zatiaľ čo v niektorých z týchto článkov sa uvádzalo, že predchádzajúce odsúdenia Sterlinga boli pre jeho smrť irelevantné, iní zdieľali zoznam Sterlingových odsúdení ako dôkaz, že jeho policajné zaobchádzanie bolo oprávnené a / alebo že si nezaslúži. mučeníctva kvôli jeho trestnej histórii:policajné záznamy

Sterling skutočne mal register trestov. Šerifská kancelária farnosti East Baton Rouge zaradila Sterlinga ako páchateľa „úrovne 1“ z dôvodu presvedčenie za telesné poznanie mladistvého. Toto presvedčenie, ako aj zatýkanie za domáce násilie a obvinenia zo zbraní, zaznamenali správy o jeho smrti v hlavných mediálnych publikáciách, ako napr. CNN a New York Denné správy :

Sterling bol registrovaným sexuálnym delikventom, po odsúdení z roku 2000 za telesné znalosti mladistvých sú zaznamenané záznamy. Okolnosti prípadu neboli okamžite jasné. Podľa záznamov bol za svoj čin prepustený v októbri 2004.

Predtým ho zatkli pre zhoršenú batériu, prečin poškodzovania majetku, neoprávnený vstup a batériu pre domáce zneužívanie, ukazujú záznamy. V roku 2009 bol odsúdený na päť rokov väzenia za držanie marihuany a za prepravu nelegálnej zbrane s kontrolovanou nebezpečnou látkou.

Televízia CNN poznamenala, že „neexistujú dôkazy o tom, že by policajti, ktorí odpovedali v samoobsluhe, vedeli o [Sterlingovej] kriminálnej histórii“.

Aj keď bol Sterling v registri trestov, neobjavili sa nijaké dôkazy preukazujúce, že bol členom gangu Bloods. Webová stránka Mám správy uverejnil článok, v ktorom tvrdil, že bolo „POTVRDENÉ“, že Alton Sterling bol „Bloods Gangbanger“, ale jediným dôkazom, ktorý stránka poskytla, bola fotografia, ktorá údajne obsahovala účes, ktorý Sterling v jednom okamihu svojho života dostal:

Screenshot 2016-07-08 o 8.55.59 AM

Sterling, gangster skupiny Bloods a registrovaný demokrat, mal dosť rapového listu predtým, ako bol v hádke s políciou zastrelený. Medzi obvineniami patrí obvinenie z batérie, napadnutia, drog a zbraní a smrť mŕtveho otca. Bol tiež pedofilom.

Sterlingovo členstvo v gangu Bloods potvrdzuje aj jeho päťbodové hviezdne tetovanie, bežný identifikátor členstva v Bloods.

Ešte jeden falošný príklad černocha, ktorého polícia zastrelila za to, že neurobil nič zlé ...

Mám správy napísal, že účasť Sterlinga bola „potvrdená“ jeho „tetovaním s päťbodovou hviezdou“, ale muž na obrázku vyššie v skutočnosti nezobrazuje „tetovanie s päťbodovou hviezdou“, skôr má účes zostrihaný do hlavy so symbolom hviezdy. Zatiaľ čo päťbodové hviezdne tetovanie môže byť symbolom, ktorý Bloods často používajú, zdroj poskytuje Mám správy sa nezmienila o účesoch s päťbodovými hviezdami. Navyše to nie je neobvyklý účes a určite to „nepotvrdzuje“ členstvo v gangu: „mohawk chlap“ z NASA Bobak Ferdowsi a Dodgersov fenomén Yasiel puig tiež športovali podobné účesy, ale nepatria do gangov:

hviezdny zostrih

Niekoľko renomovaný webové stránky majú publikovaný článkov zaokrúhli na Sterling „všetko, čo vieme“, a žiadny z týchto článkov nespomenul, že bol zapojený do gangu.

Allen B. West uzavrel svoj článok konštatovaním, že hoci Sterlingova smrť bola skutočne tragická, bolo by „nečestné vykresľovať tento príbeh ako iba iného človeka žijúceho jeho životom, ktorého bezdôvodne zastrelili policajti, čo je veľa ľudí vľavo, vrátane Blacka Žije, bude. “ Ako také sa javí ako vhodné poznamenať niektoré médiá majú ukázal k histórii rasizmu v rámci policajného oddelenia Baton Rouge ako faktor pri Sterlingovej smrti:

Policajné oddelenie Baton Rouge - rovnako ako mnoho iných oddelení po celej krajine - je známe svojím brutálnym zaobchádzaním s čiernymi ľuďmi. A o konfrontácii, ktorá nasledovala medzi Sterlingom a dôstojníkmi Blane Salamonim a Howie Lake II, by sa malo diskutovať v jej správnom kontexte. Policajné oddelenie Baton Rouge má v minulosti brutalitu voči čiernym ľuďom.